KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknk 9201802
nr 920 1802
Blandteknk
Grafik & blyerts, Ryssland, smed, signerad, motivet: 37x29
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 20:56:02
1.200 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)